O nas

 

 

 

 

Firma rozpoczęła działalność w marcu 1993 roku jako Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe NORTOM. Zaczynaliśmy od konfekcjonowania oraz sprzedaży folii polipropylenowych i opakowań do kwiatów. Na początku pracowaliśmy na skonstruowanych przez nas maszynach, w hali produkcyjnej o powierzchni 60 m², zatrudniając jedynie cztery osoby. W miarę wzrostu zapotrzebowania na nasze produkty i usługi, kupiliśmy nowe maszyny i zatrudniliśmy więcej pracowników.

 

Obecnie, mamy stabilną pozycję na rynku i cieszymy się dużym zaufaniem klientów. Posiadamy wysokiej klasy specjalistyczne maszyny i urządzenia. Z 1600 m² powierzchni przeznaczonej na działalność naszej firmy, 900 m² zajmują same magazyny. Zatrudniamy dwudziestu pracowników i pracujemy z pasją, w przyjaznej, rodzinnej atmosferze.

Zajmujemy się sprzedażą folii polipropylenowej zarówno przezroczystej, jak i metalizowanej (jednowarstwowej i wielowarstwowej) oraz folii stretch. W ofercie figurują folie takich firm jak: TAGHLEEF (dawniej RADICI) oraz MANULI. Konfekcjonujemy folie z dokładnością do 0,5 mm do maksymalnej szerokości 1600 mm, na żądaną szerokość rolki i dowolną liczbę metrów bieżących. Możemy także wykonywać na foliach nadruki, perforację (na całości lub części) oraz jonizację. Oferujemy bogaty wybór opakowań do kwiatów oraz artykułów dekoracyjnych przeznaczonych, np. do pakowania prezentów. Folia może być również użyta do dekoracji pomieszczeń z okazji różnych imprez okolicznościowych jak np.: wesela, Sylwester, Studniówka.

Dodatkowo wprowadziliśmy usługę cięcia i malowania papieru oraz innych materiałów nawiniętych na bobinę Ø 76 mm lub Ø 152 mm.

02-971 Warszawa, ul. Waflowa 1

tel./fax (22) 648 32 74, (22) 842 54 77

email: nortom@nortom.com.pl

NIP: 521-044-36-63

Polityka prywatności
© NORTOM Tomasz Surmacki - All Rights Reserved